मुम्बईमा अश्‍लील फिल्महरूको रैकेट, पुलिसले अभिनेत्री को साथ ७ जाना पक्राऊ

मुम्बईमा अश्‍लील फिल्महरूको रैकेट, पुलिसले अभिनेत्री को साथ ७ जाना पक्राऊ

एक अश्लील चलचित्र रैकेट चलाएको आरोपमा मुम्बई पुलिसले एक अभिनेत्री, एक पेशेवर फोटोग्राफर र एक विदेशी उत्पादन कम्पनीका कर्मचारी लगायत सातलाई पक्राउ गरेको छ। पुलिसका अनुसार, कोरोनाभाइरसले लकबडाउन गर्दा अश्‍लील फिल्महरूको माग द्रुत गतिमा बढेको छ, यस समयमा धेरै वयस्क चलचित्रहरू मुम्बई र वरपर बंगलाहरूमा निर्माण भइरहेको थियो।


Tata sumo 2

पुलिसको आरोप छ कि अभिनेत्री गेहना वसिष्ठले प्रोडक्शन हाउस सुरु गरी सट् फिल्म बनाउने बहानामा अश्‍लील क्लिप बनाएकी थिइन। पुलिसले सोमबार उमेश कामत नामक व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ। कामतको काम विदेशी उत्पादन घरसँग वार्तालापमा ओ टी टी प्लेटफर्ममा अश्लील क्लिपहरू अपलोड गर्नु थियो। मुम्बईमा शूट भएको अश्लील फिल्महरू कहिले र कसरी विदेशबाट अपलोड गर्ने भनेर उमेश मध्यस्थको रूपमा काम गर्थे ।

राजसंस्था हटाउन मा कसको हात अनि कसको फाइदा?

कामत एक ठूलो बलिउड फिल्म अभिनेत्रीको पतिसँग पनि सम्बन्धित छ। प्रॉपर्टी सेलले मालाडको मढ़मा रहेको ग्रीन पार्क बंगलामा छापा हान्यो र पाँच जनालाई पक्राउ गर्‍यो। जब पुलिसले छापा मारेको थियो, त्यहाँ अश्‍लील फिल्मको शुट भइरहेको थियो। यस गिरोहलाई सट् फिल्ममा काम गर्ने नाममा अभिनय गर्न चाहनेहरूलाई ठग्ने आरोप पनि लागेको छ।

सोमबार झारखंडकी एउटी महिलाको उजुरीमा मालवानी पुलिसमा उक्त मुद्दाको दोस्रो एफआईआर दर्ता गरियो। मुम्बई अपराध शाखाले यस मुद्दामा पक्राउ परेका सबै आरोपितहरुको बैंक खाताको विवरण लिईरहेको छ र यस सम्बन्धमा ती बैंकहरुलाई पत्राचार गरिएको छ जहाँ आरोपीहरुको खाता छ।

“आम नागरिकलाई बलीको बोका बनाए” – राजा ज्ञानेन्द्रफेसबुक प्रयोग गरेर प्रतिक्रिया प्रदान गर्नुहोस्

Leave a Reply