‘राम तेरी गंगा मैली’ फेम बलिउड अभिनेता राजीव कपूर 58 वर्षको उमेरमा हृदयघातको कारण मृत्यु

‘राम तेरी गंगा मैली’ फेम बलिउड अभिनेता राजीव कपूर 58 वर्षको उमेरमा हृदयघातको कारण मृत्यु

बलिउड अभिनेता ऋषि कपूर र रणधीर कपूरका भाई राजीव कपूरको आज हृदयघातको कारण मृत्यु भएको छ। उहाँ ५८ वर्षको हुनुहुन्थ्यो। उनलाई चेँबूरमा उनको घर नजिकको निजी अस्पताल लगिएको थियो जहाँ चिकित्सकहरूले उनलाई मृत घोषित गरे। ‘राम तेरी गंगा मैली’ जस्ता धेरै फिल्महरूका लागि राजीव कपूरलाई याद गरिन्छ।

अभिनेता ऋषि कपूरकी पत्नी नीतू कपूरले आफ्नो सोशल मिडिया खातामा यस समाचारको पुष्टि गर्नुभयो। नीतू कपूरले राजीव कपूरको तस्वीर उनको इन्स्टाग्राम एकाउन्टमा साझा गरिन् र लेखिन् – ‘रेस्ट इन पीस’।राजीव कपूरले सिनेमामा एक अभिनेता, निर्माता र निर्देशकको रूपमा काम गरे। शम्मी कपूर र शशि कपूर राजीव कपूरका काका थिए। उनले १९८३ को फिल्म एक जान हैं हमबाट एक अभिनेताको रूपमा शुरुवात गरे। १ १९८५ मा रिलीज भएको फिल्म ‘राम तेरी गंगा मैली’ मा राजीवले मुख्य भूमिका खेलेका थिए। आसमान, लवर बाँय, जबरदस्त र ‘हम तो चले परदेस’ उनका प्रसिद्ध फिल्महरू मध्ये एक हुन्। प्रसिद्ध बलिउड गायक लता मंगेशकरले पनि ट्वीट गरी राजीव कपूरको निधनमा शोक व्यक्त गरीन्।फेसबुक प्रयोग गरेर प्रतिक्रिया प्रदान गर्नुहोस्

Leave a Reply